Kohout na víně aneb snoubení pokrmů a vína

Vážení přátelé dobrého jídla a dobrého vína,

v tomto sloupku si Vám dovolíme doporučit vína k pokrmům české, francouzské, italské a dalších kuchyní. Naší ambicí je přispět k Vašim kulinářským zážitkům. Všechny pokrmy, které zde uvádíme jsme uvařili, ochutnali a sladili s víny. U nás nenajdete recepty, myslíme si, že na internetu a v tištěných kuchařkách jich je již dost.

Při výběru jídel jsme se inspirovali u našich italských a francouzských přátel, u páně Romana Vaňka, ve francouzských kuchařkách, nebo jsme se spolehli na vlastní kuchařské dovednosti.

Jídla pro Vás vybíráme s ohledem na sezónní potraviny a k nim přiřazujeme vína, která nám přijdou k danému pokrmu nejvhodnější. Věříme, že Vám budou také chutnat. Posuďte sami.

 

Dobrou chuť!                                                                                              Bon appétit!                                                                                                Buon appetito!

 

 

Prosincové (vánoční) menu

Vánoce jsou jak stvořené k tomu, aby si všichni dopřáli něco dobrého k snědku i pití, proto neváhejte a objednejte některé z vín, které jsme pro Vás vybrali k vánočním pokrmům.   &...

Listopadové menu

Listopad je dobou, kdy tělo potřebuje pořádně prohřát a tomu odpovídají jak vína, tak pokrmy, které jsme pro Vás vybrali. Nechte se inspirovat a potěšte své smysly dokonalým spojením vína a jídla...

2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení