Kohout na víně aneb snoubení pokrmů a vína

Vážení přátelé dobrého jídla a dobrého vína,

v tomto sloupku si Vám dovolíme doporučit vína k pokrmům české, francouzské, italské a dalších kuchyní. Naší ambicí je přispět k Vašim kulinářským zážitkům. Všechny pokrmy, které zde uvádíme jsme uvařili, ochutnali a sladili s víny. U nás nenajdete recepty, myslíme si, že na internetu a v tištěných kuchařkách jich je již dost.

Při výběru jídel jsme se inspirovali u našich italských a francouzských přátel, u páně Romana Vaňka, ve francouzských kuchařkách, nebo jsme se spolehli na vlastní kuchařské dovednosti.

Jídla pro Vás vybíráme s ohledem na sezónní potraviny a k nim přiřazujeme vína, která nám přijdou k danému pokrmu nejvhodnější. Věříme, že Vám budou také chutnat. Posuďte sami.

 

Dobrou chuť!                                                                                              Bon appétit!                                                                                                Buon appetito!

 

 

Prosincové (vánoční) menu

Vánoce jsou jak stvořené k tomu, aby si všichni dopřáli něco dobrého k snědku i pití, proto neváhejte a objednejte některé z vín, které jsme pro Vás vybrali k vánočním pokrmům.   &...

Listopadové menu

Listopad je dobou, kdy tělo potřebuje pořádně prohřát a tomu odpovídají jak vína, tak pokrmy, které jsme pro Vás vybrali. Nechte se inspirovat a potěšte své smysly dokonalým spojením vína a jídla...

2 položek celkem
Zpět do obchodu