Výběr pro labužníky

Výběr pro milovníky bohatých červených vín, výběr pro labužníky.

V balíčku jsou 3 zástupci z věhlasné oblasti Châteauneuf du Pape (Château GIGOGNAN). Stejné víno dvou různých ročníků pro porovnání a fantastické Châteauneuf du Pape Cardinalice Rouge.

Balíček je doplněn unikátním Grenache de Gabrielle, zástupcem Languedoc (novinka), dále pak Cornas a Cuvée 1560 rouge,
dvěma vynikajícími zástupci dalších apelací Vallée du Rhône.

Skladem
5 880 Kč 5 586 Kč 6 759,06 Kč včetně DPH
labužníci
5 880 Kč

V tomto výhodném balíčku naleznete tato vína:

Châteauneuf du Pape Cardinalice Rouge
Hrozny byly ručně sklizeny a podrobeny velmi přísnému třídění. Víno zrálo 18 měsíců v nerezových sudech a nalahvováno bylo v r. 2017. Udivuje svou jemností a elegancí.

Châteauneuf du Pape Clos du Roi Rouge 2015
Hrozny na toto 
Châteauneuf du Pape se ručně sklízí a velmi přísně třídí. Toto cuvée je složeno z odrůd Grenache (70 %)Mourvèdre (20 %), Syrah (10 %). 

Châteauneuf du Pape Clos du Roi Rouge 2016
Vyzařuje vůni zralého červeného ovoce a koření. Je skvělé k červenému masu, zvěřině a sýrům.Víno je dobré pít od 3. až 4. roku.

Grenache de Gabrielle
Skvělé víno z odrůdy Grenache. Zraje 6 měsíců na kalech v nerezových kádích, poté 12 měsíců ve starých sudech z francouzského dubu.

Cornas Allégorie 2017
V severní části oblasti Valée du Rhône se réva pěstuje na prudkých terasovitých svazích  kolem Rhôny. Vznikají zde unikátní vína.

Cuvée 1560 rouge
Cuvée z odrůd 50 % Grenache 50 % Carignan, ze starých vinic. Barva tohoto vína je tmavě červená až skoro černá. Voní po čokoládě. Chuť je výrazná s příchutí zralých třešní a kakaa.