Výběr pro fotbalové fanoušky

Pro vína v tomto degustačním balíčku lze jen obtížně nalézt společného jmenovatele. Jsou z různých oblastí (Vallée du Rhône, Languedoc-Roussillon), pocházejí z různých vinařství, jsou vyrobena z řady různých odrůd ... A přeci, představili jsme si fotbalového fanouška (asi ne typického), sedícího doma a sledujícího fotbalové mistrovství Evropy. Nebo fanynku.

Ne vždy se na to dá koukat, tak proč si nezpříjemnit sledování pár doušky lahodného vína. Řekli bychom, že vybraná šestice splňuje charakteristiku příjemná plná ovocná vína, hodící nejen k jídlu, ale také k samostatnému popíjení.

V době kdy připravujeme tento degustační balíček, čeká nás večerní vstup našich chlapců do turnaje, zápas proti Portugalsku. Uvidíme, jak dopadnou. Do další fáze turnaje doporučujeme vybavit se víny, která sledování fotbalových přenosů jistě zpříjemní.

Skladem
1 731 Kč 1 558 Kč 1 287,60 Kč bez DPH
fotbalisti
Sleva 10 %
1 731 Kč

V balíčku naleznete:

 

Prémices rouge Côtes du Roussillon Villages
Typické cuvée oblasti Roussillon z odrůd 50 % Grenache noir, 40 % Syrah a 10 % Mourvèdre. Hrozny se ručně sklízí, rmut prochází dlouhou macerací, víno zraje půl roku v nádržích. Ve vůni ucítíte lékořici, koření a v závěru i kouř.

AOP Fitou Domitius
Pěkné kulaté cuvée tmavě červené barvy s rubínovými odlesky. Je vyrobené z odrůd Carignan (75 %) a Grenache Noir (25 %). Voní po červeném ovoci a lehce také po čokoládě.

IGP OC ROUGE BIO Syrah
Toto víno, které je 100 % vyrobeno z odrůdy Syrah, je produktem  ekologického zemědělství. Víno je bohaté a strukturované s příchutí černého ovoce a s jemnými taniny v dochuti.

La Transformation - AOP Minervois rouge
Příjemné cuvée z ručně sklizených hroznů. Průměrné stáří révy je 40 let. Je vyrobeno z odrůd Carignan (50 %), Syrah (25 %), Grenache (25 %). Má třešňovou barvu s fialovými odlesky. Víno voní po červeném ovoci a černých olivách.

CAIRANNE CRU - Camille Cayran - Grande Réserve rouge
Cuvée rubínové barvy, vyrobené z odrůd Grenache (50 %), Syrah (30 %) a Mourvèdre (20 %). Voní po pivoňkách, rozmačkaných jahodách, černém rybízu a ostružinách.

Côtes du Rhône Villages PLAN DE DIEU rouge
Plné víno vyrobené z odrůd Grenache (75 %), Syrah (20 %) a Mourvèdre (5 %). Má komplexní chuť a sytě červenou barvu s fialovými odlesky. Voní po černém ovoci a sladkém koření (muškátový oříšek a skořice).

Zpět do obchodu