Výběr - Lirac

Vína z Liracu mají pověst vín s vynikajícím poměrem kvalita-cena. Růžová vína jsou výborná k pokrmům středomořské kuchyně, podobně jako ze sousedního Tavelu. Bílá jsou oživením pokrmů z ryb a bohatá a plná červená dodávají kouzlo červenému masu a zvěřině.


Skladem
1 421 Kč 1 350 Kč 1 633,50 Kč včetně DPH
vyberlirac
1 421 Kč

V tomto výhodném balíčku naleznete tato vína:

AOC LIRAC - Cuvée Jean XXII
Víno tmavé červené barvy s odstíny granátu. Voní po černém ovoci a koření. V chuti můžete cítit náznak pepře, lékořice a zralých červených plodů. 

Lirac Cuvée Coeur d'Arômes rouge
Toto víno je prezentováno jako víno radosti a přátelství. Hrozny se sklízejí částečně ručně, částečně strojově. Víno je z odrůd Grenache noir (60 %), Syrah (30 %) a Carignan (10 %).

Lirac - Cuvée Blanc Roc
Delikátní víno vyrobené z odrůd Rousanne (60 %), Clairette (5 %), Ugni blanc (5 %) a Grenache blanc (30 %). Tyto odrůdy jsou z vinic starších než 60 let.

AOC LIRAC - Tradition blanc
Barva je světle žlutá s jemnými zelenkavými odlesky. Voní po broskvích, citrusech a bílých květech. Víno vhodné jako aperitiv. 

Lirac - Cuvée Hommage
Hrozny, ze kterých se toto víno vyrábí, pocházejí ze staré vinice, kterou používá již desátá generace vinařů z rodiny. Vinná réva je stará přes 70 let.

Lirac - Cuvée Coeur d'Arômes rosé
Hrozny se ručně sklízí. Příjemně ovocné víno pro vlahé večery.