Výběr - Domaine Sibille

Manželé Barbara a Pierre Sibille vyrábějí se svým týmen nejen vynikající vína, ale paní Barbara je také autorkou unikátních vinět.
Víny z jejich vinařství tak můžete potěšit všechny svoje smysly. Jsou vynikajícími reprezentanty oblasti Languedoc-Roussillon.


Skladem
1 501 Kč 1 426 Kč 1 725,46 Kč včetně DPH
vybersibila
1 501 Kč

V tomto výhodném balíčku naleznete tato vína:

IGP OC ROUGE BIO Syrah
Víno je bohaté a strukturované s příchutí černého ovoce a s jemnými taniny v dochuti. Potenciál zrání 2 až 5 let. Výborně se hodí k hovězímu carpacciu, králíku, jídlům z rajčat, paprik a lilku. Skvělé k ratatouille. 

IGP OC ROUGE BIO Marselan
Víno 100 % z odrůdy Marselan, m
odré francouzské odrůdy, jež je výsledkem křížení Cabernet Sauvignon a Grenache Noir. V chuti převládá černé ovoce a černý rybíz, překvapí Vás silné živočišné tóny. Víno je robustní, plné a dobře strukturované.

AOP MINERVOIS ROUGE BIO
Vynikající cuvée z odrůd  Grenache (40 %), Syrah (30 %) a Carignan (30 %). Hrozny na toto víno jsou sklízeny ručně. V chuti převažuje černé ovoce, zejména ostružiny a černý rybíz a také třešně a maliny.

AOP MINERVOIS ROUGE BIO Terres de Grès - L'Audacieuse
Kouzelné cuvée z odrůd  Grenache (45 %),  Syrah (45 %), Carignan (10 %), na které jsou hrozny sklízeny ručně. Jemnost Grenache, ovocnost Syrahu a charakter Carignanu dává vínu jeho výjimečnost. 

IGP OC BLANC BIO Viognier
Víno ovocné chuti s příchutí meruněk. Je suché a plné. Toto víno má potenciál zrání 2 až 6 let.

IGP OC ROSÉ BIO
Osvěžující růžové víno, 100 % Syrah meruňkové barvy.
 Výborné jako aperitiv. Skvěle se hodí k syrové zelenině, sezónním salátům, sushi, pizze či ratatouille