Výběr - Côtes du Rhône

Tradiční vinařská oblast Valée du Rhône, s převažující produkcí červených vín. Ta jsou dobře strukturovaná, mají plný buket i chuť a jsou velmi zakulacená. Mohou být podávána mladá ale většina vydrží ve Vaší vinotéce i několik let. Bílá vína jsou (samozřejmě) suchá, vyrovnaná, velmi aromatická a výborně hasí žízeň.

Skladem
1 133 Kč 1 073 Kč 1 298,33 Kč včetně DPH
vybercdr
1 133 Kč

V tomto výhodném balíčku naleznete tato vína:

Côtes du Rhône Château Gigognan
Typické Côtes du Rhône z odrůd Grenache noir (43%), Syrah (34%), Cinsault (13%) a Mourvèdre (10%). Víno má výrazně ovocné aroma se stopami červeného a černého pepře.

Côtes du Rhône rouge "Latour Bel Air"
Toto víno je vyrobené z odrůd Grenache (50 %), Syrah (30 %), Carignan (10 %) a Cinsault (10 %). Víno je hodně aromatické, snadno se pije.

Marc Vernay - CdR Rouge
Typický zástupce Côtes du Rhône. Cuvée obsahuje 60 % odrůdy Grenache a 40 % Syrah. Víno granátové barvy s lesklými odlesky. Vůně je ovocná, malinová, mírně dřevitá, kořenitá.

Le Chene Noir
Víno z odrůd Grenache (
50 %), Syrah (30 %) a Carignan (20 %). Víno má krásnou rubínovou barvu. Má kouřové, kořenité a zemité aroma, ve kterém můžete rozpoznat i lesní plody.

AOC CdR - Tradition blanc
Víno Côtes du Rhône z odrůd Grenache Blanc (30 %), Bourboulenc (30 %), Clairette (30 %), Roussane (5 %). Světle žluté barvy se zelenými odlesky.

AOC CdR - Acantalys blanc
Víno z Côtes du Rhône, cuvée z odrůd Grenache blanc, Clairette blanche, Bourboulenc. Má jasně žlutou barvu s vůní po citrusech. Je velmi výrazné chuti.