Vánoční výběr

Před koncem roku jsme pro Vás připravili dva balíčky, do kterých jsme vybrali vína pro Štědrý večer, pro posezení s rodinou či přáteli a pro poslední den v roce.

V tomto balíčku vychutnáte dva výborné „Picpouly“, svěží vína k rybám z jižní Francie. Italská tichá bílá vína zastupuje Rocho,
taktéž se skvěle hodící ke štědrovečerní večeři. Červená vína z Valée du Rhône jsou plná a ovocná, jako stvořená ke společnému posezení. Sestavu doplňuje svěží šumivé víno ze střední Itálie.

Vína Vám můžeme dodat v dárkovém balení v bedýnce ze smrkového dřeva (příplatek 399,- Kč, do vyčerpání zásob).

Skladem
1 780 Kč 1 602 Kč 1 323,97 Kč bez DPH
vanoceI
Akce Novinka Sleva 10 %
1 780 Kč

V tomto výhodném balíčku naleznete tato vína:

Picpoul de Pinet „Etiquette Noir“
Svěží víno z odrůdy Piquepoul (Picpoul), typické odrůdy oblasti Languedoc. Hrozny se sklízí výhradně v noci, aby si maximálně zachovaly vůni a svěžest.

Picpoul de Pinet „Etiquette Blanc“
Víno světle žluté barvy se zelenými odlesky. Voní velmi svěže po bílých květech, hlohu či akátu. V ústech je čerstvé se slanou dochutí (moře na dohled).

Rocho
Bohaté víno jasně slámové barvy vyrobené z hroznů, které se sklízí na vinici více jak 50 let staré. Víno zraje 12 měsíců v ocelových i dřevěných sudech.

Côtes du Rhône Château Gigognan
Typické Côtes du Rhône z odrůd Grenache noir (43%), Syrah (34%), Cinsault (13%) a Mourvèdre (10%). Víno má výrazně ovocné aroma se stopami červeného a černého pepře.

Vacqueyras Rouge - Tradition
Víno vyrobené z odrůd Grenache (50 %), Syrah (30 %), Mourvédre (5 %) a Cinsault (5 %). Pěstuje se na keřících starých 15 až 45 let.

Esther
Svěží, lehké šumivé víno, vyrobené půl na půl z odrůd Bianchello del Metauro a Verdicchio. Toto suché víno je skvělé jako aperitiv, k ústřicím nebo pro osvěžení za teplých večerů.

Zpět do obchodu