Vánoční výběr EXTRA

Před koncem roku jsme pro Vás připravili dva balíčky, do kterých jsme vybrali vína pro Štědrý večer, pro posezení s rodinou či přáteli a pro poslední den v roce.

V tomto balíčku pro opravdové labužníky najdete klasiku bílých francouzských vín - Touraine. Když se posuneme od Loiry k jihu ochutnáme vynikající Condrieu.
Obě vína výborná k rybám. Bílé Châteauneuf du Pape, to je lahůdka! Červenými Crozes-Hermitage  a Grenache ze samého jihu Francie ohromíte své přátele.
Pro šumivé se vrátíme zpět k Loiře. Víno vyrobené tradiční metodou druhotným kvašením v lahvích jistě zpestří Silvestr.

Vína Vám můžeme dodat v dárkovém balení v bedýnce ze smrkového dřeva (ZDARMA, do vyčerpání zásob).


Skladem
5 302 Kč 4 772 Kč 3 943,80 Kč bez DPH
vanoceII
Akce Novinka Sleva 10 %
5 302 Kč

V tomto výhodném balíčku naleznete tato vína:

TOURAINE BLANC Classique
Typický Touraine, tedy víno vyrobenou z odrůdy Sauvignon Blanc. Toto svěží ovocné víno voní citrusy a exotikou. V ústech je kulaté a zároveň svěží.

Condrieu
Odrůda Viognier, ze které se toto víno vyrábí, dělá toto víno velmi aromatickým. Vůně je květinová s tóny fialek a žlutého ovoce. V oblasti Condrieu se réva pěstuje na prudkých terasovitých svazích kolem Rhôny.

Châteauneuf du Pape Clos du Roi Blanc
Skvělé bílé Châteauneuf-du-Pape. Cuvée z odrůd Clairette (46 %), Grenache blanc (43 %), Roussanne (11 %). Víno z ručně sklizených a pečlivě tříděných hroznů.

Crozes-Hermitage “Les Trois Chênes”
Fantastické Crozes-Hermitage! Samozřejmě 100 % Syrah. Je vyráběno z révy staré 25 až 60 let. Barva rudá s fialovými odlesky. Výrazně voní po džemu z černého ovoce a koření. Lze ucítit i jemnou vůni fialek.

Grenache de Gabrielle
Skvělé víno z odrůdy Grenache. Zraje 6 měsíců na kalech v nerezových kádích, poté 12 měsíců ve starých sudech z francouzského dubu. Má atraktivní a tradiční uzávěr z přírodního korku zalitý voskem.

Fines Bulles Blanc de blanc
Jemné a aromatické šumivé víno vyrobené tradiční metodou druhotným kvašením v lahvích. Je 100 % vyrobené z odrůdy Chenin. Hrozny jsou velmi šetrně lisovány, mošt fermentuje při nízké teplotě po dobu jednoho měsíce s následným zráním na kalech.

Zpět do obchodu