Côtes du Rhône rouge – Lahodná jistota

Vína Côtes du Rhône reprezentují mnoho různých terroir, mikroklimat a vinařů, jsou velice různorodá, mají neuvěřitelnou škálu vůní a chutí, jsou velmi přátelská a velkorysá.
 
Vína apelace
Côtes du Rhône rouge jsou krásně strukturovaná, mají plný buket a chuť a jsou příjemně zakulacená. Mohou být podávána mladá, ale lze je také na nějakou dobu uložit.

Také v obchodu vínem EVITIS Vám představujeme řadu červených
Côtes du Rhône. Ochutnejte a porovnejte šest lahodných vín z pěti různých vinařství. Skvěle doprovodí vlahé květnové večery či první grilování.

Věděli jste, že: Vína Côtes du Rhône tvoří tři čtvrtiny produkce ze všech vín oblasti Údolí Rhôny?

 

Skladem
1 435 Kč 1 336 Kč 1 104,13 Kč bez DPH
balicekkveten
Sleva 10 %
1 435 Kč

V tomto balíčku naleznete:

Côtes du Rhône rouge - L'Insouciante
Výborné 100 % Grenache. Víno zářivě rubínové barvy s fialovým nádechem. Vůně je intenzivní, kořenitá s náznaky černého rybízu.

Côtes du Rhône Rouge
Cuvée složené z odrůd Grenache (50 %), Syrah (30 %) a Carignan (20 %). Hrozny jsou ručně sklizené z révy staré 15 až 60 let.

Rouge Côtes du Rhône cuvée hommage vieilles vignes
Toto cuvée vzdává hold zakladateli vinařství Rémy Carichonovi, který předal vinařskou vášeň svým potomkům.Typické Côtes du Rhône z odrůd Grenache (50 %), Syrah (30 %) a Carignan (20 %).

AOC CdR - Acantalys rouge
Cuvée z odrůd Grenache noir (60 %), Syrah (20 %), Carignan a Mourvèdre (20 %). Víno z Côtes du Rhône, voní po ovoci a jemně i po pepři.

Marc Vernay - CdR Rouge
Typický zástupce Côtes du Rhône. Cuvée obsahuje 60 % odrůdy Grenache a 40 % Syrah. Víno granátové barvy s lesklými odlesky.

Côtes du Rhône Château Gigognan
Skvělé plné Côtes du Rhône z odrůd Grenache noir (43%), Syrah (34%), Cinsault (13%) a Mourvèdre (10%). Víno má výrazně ovocné aroma se stopami červeného a černého pepře.

Zpět do obchodu